Özlem Döner

Bir Ankara klasiğidir Et Döner… Bu cümle üzerine ansiklopedi yazılır dersek abartmış olmayız. Özlem Döner vizyon edindiği sağlıklı ve lezzetli döner sunumuyla damaklarda leziz bir tat bırakmayı ilke edinerek, siz değerli döner serverler ile buluşmaktan gurur duymaktadır.

Özlem Döner’in Tarihi

Bu özel ve güzel serüven 2000’li yıllarda çıraklık ile mesleğe başlayan iki kardeşin el ele vermesiyle Çankaya Yıldız’da Özlem Dönerin tohumları serpilmiştir.

özlem döner yıldız
özlem döner, çukurambar

İki kardeşin çıraklık döneminde yaşadıkları zorlu günlerden edindikleri tecrübe, onları başarılı bir geleceğe hazırlamıştır.

Kalite, hijyen, kendilerine ait bir üretim tesisi ve kaliteli sunum hedefiyle Özlem Döner Yıldız Şubesinde 8 senelik bir macerayı markalaştırmayı başarmışlardır. Gelen müşteri talepleri, Özlem Döner Çukurambar Şubesi’nin açılmasını sağlamış, günde 100kg döner satışıyla Yıldız Şubesine rakip hale gelmiştir.

Bu güzel rekabet iki kardeşin azimli çalışmalarının sonucunda hem markalaşmayı hemde helal kesim yöntemleriyle hijyenik bir ortamda üretim ortamı sağlayan üretim tesisine kavuşmalarına sebep olmuştur. Özlem Döner Çukurambar Şubesi; siz değerli müşterilerini ağırlamaktan şeref duyar.